Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
Burçlara Göre Erkekleri Etkileme Tüyoları
Burçlara Göre Erkekleri Etkileme Tüyoları

Erkeğiniz hangi burçtan olursa olsun size yakınlaşmalı. Eğer zaten sizinse, size sonsuz bir aşkla bağlanmalı. Sevdiğiniz ya da hoşlandığınız erkek hangi burçtan önce bunu öğrenin. Zodyak’ın 12 burcunun da 12 ayrı özelliği var. Malum biz kadınlar burçlara ve astrolojiye daha yatkınız.. Erkekler bu konularla pek ilgili değil. Neyse ki, burca göre şerbet vermeyi biz biliyoruz. Bilmeyenleri de konuya dahil ediyorum.. Evet kızlar şimdi tam zamanı.. Onun dikkatini çekme sonra da yanınıza çekme vaktidir! İşte burçlara göre erkekleri etkileme yolları..

Koç Erkeği: Nisan ayında doğan yakışıklımız, aceleci, sabırsız, çekici ve hırslıdır. Duygusal değil mantık adamıdır. Biraz asi olmanız ona ilginç gelecektir. Abartmadan naz da yapabilirsiniz. Gizeminizi koruyun, güçlü ve doğal olun.

Boğa Erkeği: Güzellik, bakımlı olmak ve maddiyat bu erkeği etkiler. Aşkı ve tatlı sözleri sever. Ona kompliman yapın, güzel yemekler yapın. Eleştirmeyin. Kendinizi her ortamda belli edin canlı olun.

İkizler Erkeği: Entelektüel, akıllı ve mantıklı olduğu gibi böyle kadınlardan hoşlanır. Üzerinde baskı ve hakimiyete tahammül edemez. Hem arkadaş hem sevgili olmayı bilin. Kıskançlık ve sürekli sorular sormanız onu kaçırır.

Yengeç Erkeği: Anneci ve evcimen bu erkeğin ailesinin de kalbini kazanmalısınız. Titiz olun, sadık ve sevgi dolu olun. Ona aşkınızı gösterin, onu tahrik edin. Sadık olan yengeçleri kıskanmayın. Dürüstlükle onu elde edin, çünkü güvene önem verir.

Aslan Erkeği: Onu şımartın, tabii abartmadan. Cömerttir ve kolay ikna eder. Rolünü iyi yapar aslanlar. Dikkatli olun ve asıl niyetini iyi anlayın. Ona sevgi gösterilerinde bulunun ama tamamen bağlandığınızı asla belli etmeyin. Gösterişli olmayı sürdürün.

Başak Erkeği: Hem aşkla hem insanlarla arası yoktur. Sizden hoşlanmadığını hemen belli eder. Bu erkeği ancak maddi şeylerle etkileyebilirsiniz. Mesela güzel bir hediye.. Ona masraf çıkarmayın. Temiz ve şık olun. Daima sabırlı olun.

Terazi Erkeği: Kurnaz bir erkekle başa çıkarım diyorsanız siz bilirsiniz. Kurnazdır çünkü centilmenliğiyle sizi tavlar. Övülmekten hoşlanır. Davranışlarınız onun için güzelliğinizden de önemli. Aşkı ve sadakati ona verin. Az ama öz konuşan, zarif kadınları severler.

Akrep Erkeği: Bitmek bilmeyen enerjisine ayak uydurmak gerek. Sadık, şehvetli ve bakımlı kadınlar ilgisini çeker. Kıskançtır bu yüzden onu kıskandırmaktan kaçının. Anlayışlı ve iyi vakit geçirebileceği bir kadınla beraber olacaktır.

Yay Erkeği: Esprili ve içtendir. Maceracı ve özgür ruhludur. Fazla inanmayın çünkü birden gidebilir. Hesap sormayın, sorgulamayın, evlilikten bahsetmeyin. Önce arkadaşı olun ve ortak yönlerinizi paylaşın. Hareketli ve çekici olun. Neşeli ve sosyal olun.

Oğlak Erkeği: İnatçı biriyle berabersiniz. Konuşkandır ve iyi bir dinleyici olmanızı bekler. Maddiyat konuşmaktan ve hesap yapmaktan hoşlanır. Tutumlu olun. Evlilikten korkar. Sevecen, kibar ve nazik olun. Bu şekilde ilgisini çekebilirsiniz.

Kova Erkeği: Aklını iyi kullanır ve sizi sözleriyle bile etkiler. Özgür ruhlu kovaları rahat bırakın. Hesap ve sorgudan hiç hoşlanmaz. Duygularınızı gizleyin. Anlaşılır olun aynı zamanda merak ettirin. Yalandan kaçının. Kendini beğenen kovalar zor bağlanır.

Balık Erkeği: Hayalci ve aşk adamıdır. Dopdolu bir aşk hayatınız olabilir. Duyarlıdır ama dozunu kaçırabilir. Ona karşı anlayışlı olun, sürekli aşkınızı gösterin. Sevgi sözcükleri duymak ister. İlgisizlikten bir anda gidebilir.

kaynak : kadinca.com
BİLGİLER
tarafından 14 Kasım 2014 - 22:38 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 804 kez Okunmuştur.
ETİKETLER
PAYLAŞ
Yorum yapın
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
:
En Çok Görüntülenenler
Fotoğrafta Güzel Çıkmanın 5 Yolu
Fotoğrafta Güzel Çıkmanın 5 Yo..

Siz de fotojenik biri olabilirsiniz. Bir selfie çılgınlığıdır gidiyor. Siz de bu akımın katılımcılarındansanız,... [Devamı]

En yaratıcı doğum günü pastaları
En yaratıcı doğum günü pastala..

#gallery-1 { margin: auto; } #gallery-1 .gallery-item { float: left; margin-top:... [Devamı]

9 Aylık Hamilelik Boyunca Yaşanan 8 Önemli Değişiklik
9 Aylık Hamilelik Boyunca Yaşa..

Hamilelik belirtilerinden başlayarak, 9 aylık hamilelik dönemi boyunca anne adayının vücudunda... [Devamı]

Annelerden yaratıcı çocuk menüleri
Annelerden yaratıcı çocuk menü..

#gallery-2 { margin: auto; } #gallery-2 .gallery-item { float: left; margin-top:... [Devamı]

Seks İçin En Doğru Zaman
Seks İçin En Doğru Zaman

Her istediğinizde eşinizle cinsel ilişkiye girebilirsiniz. Ama bazı şeylerin tamamen yolunda gitmesi... [Devamı]

Tasarım Bebek Yatakları
Tasarım Bebek Yatakları

#gallery-3 { margin: auto; } #gallery-3 .gallery-item { float: left; margin-top:... [Devamı]

Yemek yerken yaptığımız 11 yanlış
Yemek yerken yaptığımız 11 yan..

Biliyoruz ki sağlıklı yaşam için yenmemesi gerekenler listesi vardır.  Çocuklarımıza özel... [Devamı]

Kaşık Dökmesi Tarifi
Kaşık Dökmesi Tarifi

Malzemeler 1 su bardağı yoğurt 2 adet yumurta 1 çay bardağından bir parmak kadar az sıvı yağ 1... [Devamı]

Resim Galerisi